VÝROBA
PVC PLACHTY

mark

mark2

Ponúkame kompletné služby v oblasti výroby a montáže PVC plachiet. PVC plachty používané našou spoločnosťou (630g/m2) sú vďaka ich vynikajúcim vlastnostiam a cene vhodným variantom pre zastrešenie terás, prístreškov, či ako rozšírenie úžitkovej plochy skladovacích priestorov.

Vďaka našim vyše 15 ročným skúsenostiam na trhu dokážeme vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám. Neváhajte nás preto kontaktovať.


 


MARKÍZY

vysuvvysuv2

Pevné a výsuvné markízy s hliníkovo-oceľovou konštrukciou poskytujú jednoduché a štýlové zastrešenie. Na výber je k dispozícii množstvo jednofarebných, alebo vzorovaných látok (Sattler), preto nikdy nieje problém zladiť markízu k farbe a vzhľadu budovy. Výsuvné markízy je možné vyrobiť s maximálnou šírkou výsuvu 510cm a takmer neobmezdenou dĺžkou. K výsuvným markízam je možné doobjednať motory s elektrickým pohonom, slnečnú a veternú automatiku, alebo osvetlenie. Neváhajte nás kontaktovať a my vám poradíme pri výbere vhodného typu markízy k vašim potrebám.


VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ

bannerbanner2Ideálnym nástrojom pre upútanie pozornosti vašich zákazníkov je práve veľkoformátová tlač. Naša spoločnosť ponúka výrobu bannerov, potlač PVC plachiet, alebo zástien podľa vašich požiadaviek. Vyrobíme a zrealizujeme montáž bannerov akýchkoľvek rozmerov a tvarov.


BOČNÉ PLACHTY

zastenyzasteny2Čoraz vačší záujem zaznamenávame v oblasti zástien. Zásteny sú vyrobené z PVC látky a je možné do nich umiestniť okno z priehľadnej fólie. Zásteny sú ideálne v prechodných obdobiach. Pomocou zástien si môžte preďlžiť sezónu až o niekoľko mesiacov, prípadne využívať terasu v zimných mesiacoch ako fajčiareň. Zásteny sú roľovateľné, tj. v prípade potreby ich je možné jednoducho zrolovať a Vaši zákazníci budú chránený od zlého počasia.


KOVOVÝROBA

konstrkonstr2K celému nášmu sortimentu ponúkame výrobu kovových konštrukcií. Na základe našich dlhoročných skúseností sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou.

OGFjNDA5Y