PRENÁJOM
PÁRTY STANY

Stan10x15m

Stan10x15m

Párty stany pridávajú reprezentatívny vzhľad každej akcii, či už je to firemný event, promo výrobkov, svadba, alebo rodinná oslava. Ponúkajú výbornú ochranu voči poveternostným vplyvom vďaka ich vysokej variabilite. Modularita stanového systému umožňuje vytvoriť rôzne rozmery stanov, prípadne ich vzájomné prepojenie, čím umožňuje ich použitie v každom priestore.

V prípade záujmu je možné dodať k stanom aj samonosnú podlahu, ktorá dodáva reprezentatívny vzhľad a umožnuje vyrovávať veľké nerovnosti v teréne čím je možné stan postaviť takmer kdekoľvek. K párty stanom dodávame komplet príslušenstvo pre zabezpečenie všetkých vašich požiadaviek.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!

PAGODY

pagoda5x5

pagoda5x5

Pagody sú najvhodnejším variantom v prípade menších akcii, alebo v prípade ak potrebujete dodatočné priestory. Či už je to VIP stan, fajčiareň, sklad, alebo čokoľvek iné.

Ponúkame pagody typu 5x5m, ktoré sa dajú dokonale kombinovať s párty stanmi, je možné ich spájať do rôznych tvarov podľa Vašich požiadaviek. Rovnako ako v prípade párty stanov je možné pagody dopniť o podlahu s množstvom príslušenstva pre splnenie vašich požiadaviek.

 

 

PRÍSLUŠENSTVO

stolmaster Ponúkame množstvo príslušenstva k párty stanom pre uspokojenie každej z vašich požiadaviek a zabezpečenia všetkých druhov akcií.

Podľa vašich požiadaviek vieme zabezpečiť inventár stanu (stoly, stoličky, pivné lavice), osvetlenie, elektroinštaláciu, alebo vykurovanie. Taktiež máme v prípade použitia podlahy k párty stanu koberce širokej škály farieb.


NWU0Z